Kaina 135 000 € (1 023 €/m²)
Plotas (m²) 132 m²
Aukštas 1
Aukštų sk. 2
Metai 2006
Įrengimas Įrengtas
9
Įrengimas Administracinė, prekybos, paslaugų, kita
Šildymas Dujinis
Vanduo Miesto vandentiekis
Ypatybės Atskiras įėjimas, Įėjimas iš gatvės, Vitrininiai langai, Elektra, Dujos, Vanduo, Asfaltuotas privažiavimas, Internetas, Telefono linija, Kondicionierius, Su baldais, Plastikiniai vamzdžiai, Signalizacija
Patalpos centre, šalia SAULĖS MIESTO, P. Cvirkos g., paslaugų - komercinės paskirties, mūrinis namas, 132 kv. m, patalpos per du aukštus: 1-me aukšte ( 69 kv. m ) bei rūsyje, šiuolaikiškai įrengtos, veikia grožio salonas, autonominis šildymas gamtinėmis dujomis, rekuperacinė vėdinimo sistema, signalizacija, filtruojamas bei minkštinamas vanduo, parduodama su visais baldais bei įranga ( įskaičiuota į kainą ), judri matoma vieta, visi langai į gatvės pusę, yra du įėjimai: iš gatvės ir iš kiemo.

Pardavėjo kontaktai

+37061493980
info@euronamai.lt
http://www.euronamai.lt/

Perkame

Perkame butus ir kitą nekilnojamąjį turtą iš norinčių jį skubiai parduoti, galime nupirkti su skolomis, areštais, įkeitimais ir pan.
861493980, 860674799
info@euronamai.lt

Raskite mus Šiauliuose

Euronamai

Nekilnojamojo turto agentūra, kuri tarpininkauja, parduoda, perka, nuomoja įvairų nekilnojamąjį turtą, sprendžia įvairias nekilnojamojo turto problemas (skolos, areštai, kt.).

Susisiekite